Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
OOPSFRUIT DEN HAAG
Speciaal
Pannenkoeken
Bubbelwafel
Verse fruitsalade
Verse zelfgemaakte smoothies
Milkshakes
Dubai chocolade
Salade
Speciaal
Dompeldoos speciaal
Pannenkoeken, bubbelwafel, mango ,kiwi, bosvruchten,saus aardbei, nutella, witte nutella, speculoos
€ 35,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dompeldoos pannenkoek bubbelwafel bosvruchten
Pannenkoeken, bubbelwafel, bosvruchten, saus aardbei, witte nutella, nutella, speculoos
€ 35,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pannenkoeken
Pannenkoeken dubai chocolade aardbei
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pannenkoek Dubai aardbei pistache
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pannenkoeken aardbei chocolade
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bubbelwafel
Bubble waffle Twix
Twix, Nutella en slagroom
€ 9,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bubble waffle Snickers
Snickers, Nutella en slagroom
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bubble waffle Kinder Bueno
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nutella en aardbei
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Verse fruitsalade
Fruitsalade luxe
Ananas, mango, aardbei, kiwi, framboos, bosbessen, passievrucht en bramen
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Verse zelfgemaakte smoothies
Griep stop
Sinaasappel, aardbei, ananas, banan en kiwi
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Aardbei, framboos en drakenfruit
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Sinaasappel, mango, kiwi en aardbei
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 18,33/l, 0,3l
Mango, banaan en passievrucht
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Ananas, mango en banaan
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Aardbei, framboos banaan en sinaasappel
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 18,33/l, 0,3l
Ananas, kiwi en mango
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Sinaasappel, banaan en aardbei
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Aardbei, framboos, bramen en bosbessen
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 183,33/l, 0,03l
Aardbei, mango en bosbessen
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Sinaasappel, kiwi, aardbei en banaan
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Mix fruit
Sinaasappel, aardbei, mango, ananas en banaan
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 183,33/l, 0,03l
Aardbei drakenfruit banaan sinaasappel
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Grapefruit, kiwi en sinaasappel
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Ananas, kiwi en aardbei
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Milkshakes
Milkshake vanille
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Milkshake aardbei
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Milkshake mango
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Milkshake chocolade
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Milkshake bosbessen
€ 5,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 2,00/l, 3,0l
Bosvruchten milkshake
Aardbei, framboos, bramen, bosbes
€ 5,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,17/l, 0,3l
Lotus milkshake
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 18,33/l, 0,3l
Avocado milkshake
€ 5,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,97/l, 0,3l
Milkshake Oreo
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,83/l, 3,0l
Milkshake avocado en banaan
€ 5,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 1,92/l, 3,0l
Dubai chocolade
Aardbei chocolade kunafa pistache
Aardbei chocolade
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aardbei chocolade slagroom
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubai chocolade
Aardbei kunafa chocolade pistache
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade
Avocado mango salade
Avocado Rucola en mango
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Watermeloen Feta salade
Watermeloen fetakaas munt en walnoten
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Caprese salade
Mozzarella tomaat en basilicum
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sla avocado parmezaan salade
Avocado sla en parmezaanse kaas
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Avocado Rucola
Avocado en Rucola
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Online eten bestellen